
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
AIRE ARMCHAIR fotelj v antracit barvi združuje retro eleganco in trajnost z robustno konstrukcijo iz 100% recikliranega materiala. Idealen je za notranje ali zunanje prostore zaradi dežne in UV odpornosti. S priročno možnostjo zlaganja prihrani prostor, medtem ko tehta le 2,90 kg, a nosi do 150 kg.
46,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
71 na zalogi

Odličen kos pohištva, ki združuje retro eleganco in praktičnost. AIRE ARMCHAIR fotelj se ponaša z robustno konstrukcijo, izdelano iz 100 % recikliranega materiala, kar ga postavlja na čelo trajnostno naravnanih izdelkov v vaši dnevni sobi ali pisarni.
V paketu prejmete fotelj pripravljeno za uporabo, brez potrebe po dodatni montaži. Kompaktno pakirano za prihranek prostora pri skladiščenju.
Fotelj je izdelan iz 100% recikliranega materiala, kar povečuje njegovo ekološko vrednost.
Z udobnimi nasloni za roke in možnostjo zlaganja je fotelj praktičen za vse priložnosti.
AIRE ARMCHAIR fotelj je izdelan iz materiala, odpornega na UV žarke, kar zagotavlja dolgotrajno obstojnost barv.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Roja |
| Barva | Antracit |
| Material | Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni |
| Višina izdelka | 81 cm |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 45 cm |
| širina izdelka | 53 cm |
| Globina izdelka | 47 cm |
| Skupna teža | 2,90 kg |
| Nosilnost | 150 kg |
| Material | Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni |
| Barva | Antracit |
| Pozicioniranje | Ne |
| Globina sedeža | 39 cm |
| Višina naslona | 38 cm |
| Možnost zlaganja | Da |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

71 na zalogi