
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
ROTTERDAM aluminijasta jedilna miza združuje eleganco in funkcionalnost z modernim grafitnim dizajnom in tikovinasto ploščo. S svojo lahkotno konstrukcijo olajša premikanje, njen brezčasen stil pa je popoln tako za notranje kot zunanje prostore.
416,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
25 na zalogi

Pričarajte eleganco in funkcionalnost z ROTTERDAM aluminijasto jedilno mizo, ki prinaša prefinjenost s svojo grafitno konstrukcijo in ploščo iz tikovine. Idealna je za popestritev notranjih in zunanjih prostorov ter vzpostavitev brezčasnega ambienta v vsakem okolju.
Miza ROTTERDAM ponuja enostavno sestavo z vsemi potrebnimi komponentami, da uživate v popolni funkcionalnosti hitro in brez težav.
ROTTERDAM miza s svojo grafitno konstrukcijo in tikovino združuje modernost s funkcionalnostjo.
Kakovostni materiali zagotavljajo trajnost in odpornost na vsakodnevno uporabo, ne glede na prostor.
S prostorno površino in enostavno montažo boste lahko mizo takoj uvedli v vašo rutino.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina mize | 65 cm |
| Znamka | Roja |
| širina mize | 138 cm |
| Dolžina mize | 80 cm |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, mizna plošča iz tikovine |
| Barva | Grafitna konstrukcija |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 144x86x19cm |
| Skupna teža | 19 kg |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

25 na zalogi