
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Vrtna miza ZWMT-06 kovinska ponuja eleganten črn prašno lakiran dizajn v kompaktni okrogli izvedbi ø70 cm. Stabilna kovinska konstrukcija z žično površino, višina 72 cm, skupna teža 5 kg in nosilnost 50 kg.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
285 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 72 cm |
| Dolžina izdelka | ø70 cm |
| Skupna teža | 5 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Kovina, žica |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 71x71x8cm |
| Embalažni material | Karton |
| Možnost postavitve | Ne |
| Odprtina za dežnik (premer) | Ne |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

285 na zalogi