
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Miza UNITY XL 207L v grafitni barvi ponuja več kot le prostor za shranjevanje. Je odlična izbira za zunanje družabne dogodke. Z robustno konstrukcijo iz nerjavečega jekla in elegantnim videzom se popolno ujema z vašim zunanjim prostorom, zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter enostavno čiščenje.
283,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
18 na zalogi

Miza UNITY XL 207L je več kot le omara – je vaš zvesti spremljevalec pri zunanjih dogodkih. Z integriranimi funkcijami in prostorno zasnovo vam omogoča, da vse potrebščine shranite na enem mestu, hkrati pa uživate v svežem zraku ter dobri hrani v krogu družine in prijateljev.
V paketu prejmete natančno zasnovano mizo UNITY XL z vsemi potrebnimi komponentami, ki so pripravljene za enostavno montažo. Pouzdano pakiranje v karton PAP zagotavlja, da izdelek pride do vas brez poškodb. Prepričajte se, da uporabite vsa priložena navodila za optimalno izkušnjo.
UNITY XL miza je opremljena z robustno ploščo iz nerjavečega jekla, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in enostavno čiščenje po končanih kulinaričnih užitkih.
Z integriranim kavljem za brisače in funkcionalnim ročajem je vsak trenutek na terasi ali vrtu prava uživancija. Vse je v dosegu vaših rok, kar omogoča brezskrbno druženje.
UNITY XL miza se ponaša z dimenzijami, ki so idealne za večja družinska srečanja, v elegantni grafitni barvi pa estetsko dopolnjuje vsak zunanji prostor.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 90 cm |
| Znamka | Keter |
| širina izdelka | 134 cm |
| Dolžina izdelka | 52 cm |
| Skupna teža | 22 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Plastika + nerjaveče jeklo |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 120x55x40cm |
| Embalažni material | Karton PAP |
| Možnost postavitve | Ne |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

18 na zalogi