
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Oxfordov vrtni fotelj združuje sodoben dizajn in funkcionalnost, ki oživita vsak vrt. Izdelan iz robustne kovine in umetne tkanine, ponuja udobje in vzdržljivost. Idealna izbira za sprostitev na prostem, saj je enostavno zložljiv in prenosen.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
672 na zalogi

Oxfordov vrtni fotelj je popoln spremljevalec za vaš sproščujoči čas na prostem. Njegova kombinacija kovine in umetne tkanine zagotavlja trajnost in udobje, medtem ko zložljiva zasnova omogoča enostavno shranjevanje in prenašanje.
Izdelek vključuje vrtni fotelj z dimenzijami 98x67x16 cm in največjo nosilnostjo do 100 kg.
Zaradi njegove prilagodljivosti ga lahko enostavno prilagajate svojim potrebam, saj ima nastavljiv naslon za hrbet in noge.
S samo 7 kg teže je vrtni fotelj enostaven za prenašanje, bodisi na vrtu bodisi na kampiranju.
Oxfordov fotelj se ponaša z elegantnim črnim dizajnom, ki se popolnoma zlije z vsakim vrtom ali zunanjo teraso.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 114 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 50 cm |
| širina izdelka | 65 cm |
| Globina izdelka | 165 cm |
| Skupna teža | 7 kg |
| Nosilnost | 100 kg |
| Material | Kovina + umetna tkanina |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 98x16x67cm |
| Embalažni material | Karton |
| Pozicioniranje | Da |
| Globina sedeža | 50 cm |
| Višina naslona | 79 cm |
| Višina naslona za roke | 59 cm |
| širina sedeža | 44 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

672 na zalogi