
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Eleganten in praktičen dizajn vrtne mize ZWMT-70F dopolnjuje vaš zunanji prostor s svojo črno kovinsko konstrukcijo. Zaradi zložljivosti je miza idealna za preprosto shranjevanje in manipulacijo. Narejena je iz vzdržljive kovinske rešetke, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in se preprosto pere.
83,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
361 na zalogi

Eleganten, praktičen dizajn vrtne mize ZWMT-70F bo vašemu zunanjemu prostoru dodal pridih modernosti z njeno črno kovinsko konstrukcijo. S svojo zložljivo funkcionalnostjo omogoča enostavno shranjevanje in preprosto manipulacijo, kar bo poskrbelo za optimalno uporabo prostora.
Zložljiva kovinska miza z žičnato površino, idealna za različne dejavnosti na prostem. Omogoča preprosto vzdrževanje ter se lahko pere, kar zagotavlja dolgotrajno in brezskrbno uporabo.
Vrtna miza ZWMT-70F je zasnovana za lahkoten prehod med različnimi aktivnostmi na prostem. Njen zložljiv sistem omogoča hitro prilagoditev vašim potrebam.
Izdelana iz kovine taho, ki je znana po svoji vzdržljivosti in praktičnosti, saj nastane iz rešetkaste strukture, ki je dosežena z razrezom in raztegovanjem pločevine.
Ta miza je zasnovana za enostavno vzdrževanje, saj jo lahko preprosto operete. Tako bo vaš zunanji prostor vedno videti sveže.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 72 cm |
| Znamka | Roja |
| širina izdelka | 70 cm |
| Dolžina izdelka | 70 cm |
| Skupna teža | 10 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Kovina, žica |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 105x73x15cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

361 na zalogi