
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Vrtna klop IRON BONE združuje estetski dizajn in praktičnost za vaš vrt ali park. Izdelana iz borovega lesa in močne železne konstrukcije, zagotavlja dolgoletno trpežnost. Sposobna nositi do 220 kg in enostavna za premikanje zaradi svoje kompaktne teže le 10 kg.
128,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
131 na zalogi

Odkrijte očarljivi dizajn vrtne klopi IRON BONE, ki se ponaša s svojo elegantno kombinacijo borovega lesa in robustne železne konstrukcije. To je idealna možnost za izboljšanje vašega zunanjega okolja bodisi v parku ali na vrtu, s pridihom trajnostne skrbi za okolje.
V paket je vključena ena vrtna klop IRON BONE, pripravljena za enostavno montažo, zapakirana v kartonsko embalažo z dimenzijami 123x93x7 cm.
Kombinacija borovega lesa in železa ni le lepa na pogled, ampak tudi zagotavlja dolgoletno uporabo in odpornost proti ekstremnim vremenskim vplivom.
Z višino naslonjala 45 cm in sedeža od tal 47 cm, ta klop zagotavlja udobje za dolgotrajno sedenje, kar je idealno za ob druženju ali sprostitvi.
S težo le 10 kg je klop IRON BONE enostavna za prestavljanje in urejanje vaših zunanjih prostorov po željah.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka (naslonjalo) | 45 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 47 cm |
| Globina sedeža | 45 cm |
| Skupna teža | 10 kg |
| Nosilnost | 220 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Rjava lakirana + črna konstrukcija |
| Velikost paketa | 123x93x7 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Višina izdelka | 90 cm |
| širina izdelka | 122 cm |
| Globina izdelka | 61 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

131 na zalogi