
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Klimatska naprava VIVAX M design ACP-12CH35AEMIs R32 ima nazivno moč ogrevanja 3,81 kW in
nazivno moč hlajenja 3,52 kW. Ima 3D inverter tehnologijo za boljšo učinkovitost in varčevanje z
energijo. Bio filter z eko filtrom odstranjuje prah, nevtralizira bakterije in izboljšuje kakovost
zraka. Funkcija samočiščenja notranje enote pomaga pri sušenju in čiščenju kondenzata. Z opcijo
“I feel” naprava prilagodi temperaturo in hitrost ventilatorja za večjo udobje in večje energetske
prihranke. Ima petletno garancijo in uporablja plin R32, ki je varčnejši in okolju prijazen.
Zasnovana je v energijskem razredu A++ za hlajenje in A+ za ogrevanje.
Opcijski WiFi modul pa omogoča nadzor naprave preko aplikacije NethomePlus.
Energijska nalepka:
Povezava
Podatkovni list:
Dokument
Spletna stran izdelka:
NA IZDELEK
MONTAŽA KLIMATSKE NAPRAVE
V ceno montaže ali servisa je zajet strošek prevoza do 50km ( 25 km do lokacije in
25 km v povratni smeri). Dodatna kilometrina se zaračunava po ceniku.
DDV je končnemu kupcu (investitorju) obračunan po 9,5% davčni stopnji,
ob predpostavki, da je stanovanjski objekt del socialne politike, torej uporabna
površina v večstanovanjski stavbi ne presega 120 m2, bivalna površina
v enostanovanjski stavbi pa ne presega 250m2.
Montaža KLIMATSKE NAPRAVE (AC) 1
Standardna montaža zajema:<br
/>- do 4m instalacij (za enojno split stensko enoto) oz.
– 4 m instalacij na notranjo enoto (za
multi enote),
– 1 preboj do 50 cm opečnega zidu ter
– montažo zunanje enote do
višine 4m.
Če kupec želi namestiti naprave na mesta, ki zahtevajo daljše
instalacije, se mu vsak nadaljnji meter
instalacije zaračuna po veljavnem ceniku. Znesek
poravna direktno instalaterju.
●Po naročilu, rok dobave 4 - 6 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

VIVAX COOL klima ACP-12CH35AEMI+ je zasnovan za zagotavljanje optimalnega udobja v vašem domu. S tehnologijo 3D inverterja učinkovito uravnava temperaturo in hkrati varčuje z energijo. Bio filter s svojimi eko lastnostmi poskrbi za boljši zrak, saj odstrani delce prahu in nevtralizira bakterije.
Poleg klimatske naprave VIVAX COOL, paket vključuje tudi montažo z do 4 m instalacij za optimalno namestitev enote ter vse potrebne nastavitve za delovanje vašega sistema.
Funkcija samočiščenja je zasnovana za odstranjevanje kondenzata, kar pomaga preprečiti razvoj plesni in bakterij v notranji enoti. Rezultat je bolj čista in zdrava notranja klima.
Z opcijskim WiFi modulom lahko preko aplikacije NethomePlus na daljavo nastavljate delovanje klimatske naprave. To omogoča popolno prilagoditev ne glede na vašo lokacijo.
VIVAX COOL klima je zasnovana v energijskem razredu A++ za hlajenje in A+ za ogrevanje. To zagotavlja optimalno porabo energije in dolgoletno učinkovitost.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Blagovna znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota | 81 x 19 x 29 cm |
| Dimenzije notranja enota - paket | 87 x 27 x 37 cm |
| Dimenzije zunanja enota | 72 x 27 x 50 cm |
| Dimenzije zunanja enota - paket | 84 x 30 x 54 cm |
| Energijski razred | A++/A+ |
| Moč | 3,5 kW |
| Vrsta | Stenska |
| Znamka | Vivax |
