
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Klimatska naprava Vivax R+ design ACP-09CH25AERI+ R32 ponuja odlično razmerje med zmogljivostjo in
energetsko učinkovitostjo. Ima nazivno moč ogrevanja 5,57 kW in nazivno moč hlajenja 5,28 kW.
3D inverter tehnologija napravi omogoča optimalno delovanje in energetske prihranke. Biološki
filter in ionizer odstranjujeta alergene in onesnaževala, kar zagotavlja čistejši zrak, primeren za
alergike. Notranja enota vključuje funkcijo samočistitve, zunanji del pa z grelniki preprečuje
šibkejše delovanje v načinu ogrevanja. Ima tudi funkcijo “I feel”, ki samodejno prilagodi
temperaturo glede na meritve daljinskega upravljalnika.
Zasnovana je v energijskem razredu A++ za hlajenje in A+ za ogrevanje. WiFi modul omogoča
daljinsko upravljanje klimatske naprave preko aplikacije. Petletna garancija in uporaba okolju
prijaznega plina R32 zagotavljata dolgo življenjsko dobo naprave.
Energijska nalepka:
Povezava
Podatkovni list:
Dokument
Spletna stran izdelka:
NA IZDELEK
MONTAŽA KLIMATSKE NAPRAVE
V ceno montaže ali servisa je zajet strošek prevoza do 50km ( 25 km do lokacije in
25 km v povratni smeri). Dodatna kilometrina se zaračunava po ceniku.
DDV je končnemu kupcu (investitorju) obračunan po 9,5% davčni stopnji,
ob predpostavki, da je stanovanjski objekt del socialne politike, torej uporabna
površina v večstanovanjski stavbi ne presega 120 m2, bivalna površina
v enostanovanjski stavbi pa ne presega 250m2.
Montaža KLIMATSKE NAPRAVE (AC) 1
Standardna montaža zajema:<br
/>- do 4m instalacij (za enojno split stensko enoto) oz.
– 4 m instalacij na notranjo enoto (za
multi enote),
– 1 preboj do 50 cm opečnega zidu ter
– montažo zunanje enote do
višine 4m.
Če kupec želi namestiti naprave na mesta, ki zahtevajo daljše
instalacije, se mu vsak nadaljnji meter
instalacije zaračuna po veljavnem ceniku. Znesek
poravna direktno instalaterju.
1.245,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 4 - 6 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

VIVAX COOL klima ACP-18CH50AERI+ je odlična izbira za sodobne domove, saj združuje energijsko učinkovitost in zmogljivost. Odlično pripomore k udobnemu bivalnemu okolju s funkcionalnostmi, kot sta biološki filter in ionizator, ki zagotavljata čist in svež zrak. S 3D invertersko tehnologijo naprava omogoča optimalno delovanje in hkrati nudi energijske prihranke. Na voljo je tudi WiFi modul, ki omogoča enostavno upravljanje na daljavo.
Vivax klimatska naprava, daljinski upravljalnik, navodila za uporabo, montažni set in WiFi modul za daljinsko upravljanje.
Vivax klima vključuje napredno funkcijo samočiščenja, ki vzdržuje notranjo enoto v optimalnem stanju, zmanjšuje potrebo po vzdrževanju in zagotavlja dolgotrajno čisto delovanje.
Z uporabo napredne 3D inverterske tehnologije Vivax klima zagotavlja visoko zmogljivost, hkrati pa ohranja energijsko učinkovitost, kar omogoča opazen prihranek energije.
Vgrajen WiFi modul omogoča enostavno upravljanje klimatske naprave na daljavo preko aplikacije, kar vam nudi popoln nadzor nad klimo kjerkoli ste.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Blagovna znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota | 97 x 22 x 32 cm |
| Znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota - paket | 105 x 31 x 41 cm |
| Dimenzije zunanja enota | 81 x 33 x 55 cm |
| Dimenzije zunanja enota - paket | 92 x 37 x 62 cm |
| Energijski razred | A++/A+ |
| Moč | 5 kW |
| Vrsta | Stenska |
| Moč (kW) | 5 |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
