
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Klimatska naprava Vivax H+ design ACP-12CH35AEHI+ R32 ima nazivno moč ogrevanja 3,81 kW in nazivno
moč hlajenja 3,52 kW. Uporablja 3D inverter tehnologijo, ki omogoča visoko učinkovitost in
energetske prihranke. Naprava se tako pri hlajenju ponaša z energetskim razredom A+++,
pri ogrevanju pa z razredom A++.
Whisper Air zagotavlja nadzor nad pretokom zraka, ki je vzrok za večino notranjega hrupa.
3D pretok zraka in pametni usmerjanje izpuha omogočata pretok zraka v vsak kotiček prostora.
Biološki filter in ionizator odstranjujeta alergene in onesnaževala, kar zagotavlja čistejši zrak,
primeren za alergike. Funkcija “I feel” omogoča prilagoditev temperature glede na občutke v prostoru
s čimer se optimizira energetska poraba. Zunanja enota vključuje grelce, ki preprečujejo težave
pri nizkih temperaturah. ECO način varčuje z energijo med spanjem, dolgotrajno kakovost pa
zagotavlja 5-letna garancija. Z dodatnim WiFi modulom lahko to napravo nadzirate prek aplikacije
za nadzor klimatske naprave NethomePlus.
Energijska nalepka:
Povezava
Podatkovni list:
Dokument
Spletna stran izdelka:
NA IZDELEK
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MdJ4P9Ud1Ns?si=LTkq0PpZHVcVweP7"
title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write;
encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share”
referrerpolicy=”strict-origin-when-cross-origin” allowfullscreen>
753,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 2 - 4 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Vivax Cool klima ACP-12CH35AEHI+ R32 GOLD SET izstopa po svoji učinkoviti 3D inverter tehnologiji, ki zagotavlja energetsko učinkovitost in prihranek. Enota nudi zmogljivost hlajenja 3,52 kW in ogrevanja 3,81 kW, kar zagotavlja optimalno klimo skozi vse leto.
Znotraj naprave se nahaja funkcija “I feel”, ki prilagaja temperaturo glede na vaše potrebe, s čimer optimizira porabo energije. WiFi modul omogoča, da klimatsko napravo nadzorujete na daljavo preko aplikacije.
Sistem Whisper Air obvladuje pretok zraka, zmanjšuje hrup in ustvarja prijetno okolje, medtem ko 3D usmerjanje izpuha dosega vsak kotiček prostora.
“I feel” funkcija optimizira temperaturo v prostoru, WiFi povezava pa omogoča nadzor nad napravo s kateregakoli mesta. ECO način prispeva k zmanjšanju porabe energije.
Biološki filter in ionizator učinkovito odstranjujeta alergene in druge onesnaževalce, kar omogoča bolj zdrav in čist zrak v prostoru, primeren tudi za alergike.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Blagovna znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota | 92 x 32 x 21 cm |
| Znamka | Vivax |
| Dimenzije notranja enota - paket | 101 x 39 x 30 cm |
| Dimenzije zunanja enota | 77 x 30 x 56 cm |
| Dimenzije zunanja enota - paket | 89 x 34 x 61 cm |
| Energijski razred | A+++/A++ |
| Moč | 3,5 kW |
| Vrsta | Stenska |
| Moč (kW) | 3,5 |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
