
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Dostava predvidoma 04.05 - 06.05
Prihranek - 0,00 €
Skupni znesek 5,99 €

CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni


CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni

<section
class=”product-description” itemprop=”description”>
VIVAX Bluetooth zvočnik BS-261 z
izhodno močjo 60 W zagotavlja globok, močan in dinamičen zvok, primeren za
zabave, druženja ali poslušanje glasbe doma in na prostem. Zmogljiva baterija s kapaciteto
3600 mAh omogoča do 8 ur predvajanja pri srednji glasnosti.
Glasbo lahko predvajate brezžično prek Bluetooth povezave,
preko USB vhoda, z uporabo AUX priklopa ali poslušate
FM radio z možnostjo shranjevanja do 30 postaj.
Posebna
prednost zvočnika je funkcija TWS (True Wireless Stereo), ki omogoča povezavo
dveh enakih zvočnikov BS-261 za še močnejši zvok in pravi stereo učinek – vse z enim pritiskom
na gumb.
Zvočnik je vodoodporen po standardu IPX5, zato je
primeren tudi za uporabo na prostem, ob bazenu ali na izletih. Modernen in privlačen dizajn
poskrbi, da zvočnik pritegne poglede kjerkoli ga uporabljate.
| Skupna moč | 60 W |
|---|---|
| Število zvočnikov |
2 |
| Frekvenčni razpon | 80 Hz – 16 kHz |
| Bluetooth | Da |
| FM radio | Da (30 pomnilniških mest) |
| TWS funkcija | Da |
| Vodoodpornost | IPX5 |
| Kapaciteta baterije | 3600 mAh |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Čas polnjenja |
3–4 ure |
| Dimenzije (Š × V × G) | 36,6 × 18,8 × 14,3 cm |
| Teža | 2,85 kg |
61,99 €vkl. DDV
<section
class=”product-description” itemprop=”description”>
VIVAX Bluetooth zvočnik BS-261 z
izhodno močjo 60 W zagotavlja globok, močan in dinamičen zvok, primeren za
zabave, druženja ali poslušanje glasbe doma in na prostem. Zmogljiva baterija s kapaciteto
3600 mAh omogoča do 8 ur predvajanja pri srednji glasnosti.
Glasbo lahko predvajate brezžično prek Bluetooth povezave,
preko USB vhoda, z uporabo AUX priklopa ali poslušate
FM radio z možnostjo shranjevanja do 30 postaj.
Posebna
prednost zvočnika je funkcija TWS (True Wireless Stereo), ki omogoča povezavo
dveh enakih zvočnikov BS-261 za še močnejši zvok in pravi stereo učinek – vse z enim pritiskom
na gumb.
Zvočnik je vodoodporen po standardu IPX5, zato je
primeren tudi za uporabo na prostem, ob bazenu ali na izletih. Modernen in privlačen dizajn
poskrbi, da zvočnik pritegne poglede kjerkoli ga uporabljate.
| Skupna moč | 60 W |
|---|---|
| Število zvočnikov |
2 |
| Frekvenčni razpon | 80 Hz – 16 kHz |
| Bluetooth | Da |
| FM radio | Da (30 pomnilniških mest) |
| TWS funkcija | Da |
| Vodoodpornost | IPX5 |
| Kapaciteta baterije | 3600 mAh |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Čas polnjenja |
3–4 ure |
| Dimenzije (Š × V × G) | 36,6 × 18,8 × 14,3 cm |
| Teža | 2,85 kg |
Trenutno ni dobavljivo


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Blagovna znamka | Vivax |
| Znamka | Vivax |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
Ni na zalogi