
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Viseči fotelj BOGOTA združuje eleganco in trajnost s pomočjo umetnega ratana, aluminijastega okvirja ter jeklenega podstavka in palice. Umetni ratan zagotavlja podoben videz kot naravni ratan z večjo obstojnostjo, medtem ko aluminij in jeklo zagotavljata stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Fotelj je primeren za notranje in zunanje prostore ter različne podnebne razmere.
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
103 na zalogi

Viseči fotelj BOGOTA združuje eleganco in trajnost s pomočjo umetnega ratana, aluminijastega okvirja ter jeklenega podstavka in palice. Ta kombinacija materialov omogoča zanesljivo delovanje v različnih pogojih, medtem ko ohrani rafiniran videz.
Fotelj je dobavljen razstavljen v dveh kartonskih paketih. Skupna teža je 30 kg. Blazine so iz tkanine, teža 230 g/m2 poliestra, barve sive, medtem ko je ratan črne barve s premerom 16 mm.
Umetni ratan zagotavlja podoben videz kot naravni ratan, vendar s precej večjo obstojnostjo. Material se ne lušči, nanj se ne tvorijo razpoke in ostaja barvno obstojno skozi leta. Odpornost na UV-sevanje in temperaturne nihaje od +50 °C do –10 °C omogočajo uporabo v različnih pogojih.
Koščica fotelja je iz aluminija, medtem ko sta podstavek in palica iz jekla s prašnim lakiranjem. Ta izbira materialov zagotavlja lahkost brez žrtve stabilnosti ter dolgoročno zanesljivost. Fotelj podpira do 150 kg teže in ostaja trdna tudi pri redni rabi.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Nosilnost stola | 150 kg |
| Material | Umetni ratan + aluminijasti okvir + jekleni podstavek in drog |
| Embalažni material | Karton PAP |
| Barva konstrukcije | Črna |
| Barva ratana | Črna |
| Barva blazin | Siva |
| število kartonov (dimenzije) | 2 (100x68x133cm, 210x50x6cm) |
| Skupna teža | 30 kg |
| Mere stola (širina x dolžina x višina) | 98x98x203cm |
| Globina sedeža | 42 cm |
| Višina sedeža od tal | 57 cm |
| Višina košare | 130 cm |
| Globina košare | 70 cm |
| širina košare | 102 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
103 na zalogi