
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Lesena vrtna klop VIKING NATURAL je odlična izbira za zunanji prostor. Izdelana iz visokokakovostnega borovega lesa, je trajna in elegantna, primerna za vrt ali teraso. Njene dimenzije 180 cm v dolžino in 80 cm v višino, s sedežno višino 43 cm, zagotavljajo udobno sedenje. Klop je estetsko zasnovana, da se brezhibno zlije z naravo, kar omogoča prijetno udobje na prostem.
156,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
142 na zalogi

VIKING lesena vrtna klop NATURAL je popolna izbira za vaš vrt ali teraso, saj združuje eleganco in trajnost s svojo naravno zasnovo iz borovega lesa. Certifikat FSC zagotavlja uporabo trajnostno pridelanega lesa, ki spoštuje okolju prijazne in socialne standarde, kar vam omogoča odgovorno uživanje v naravi.
Na voljo je možnost kombiniranja s pogrinjalno mizo VIKING, kar vam omogoča popolno vrtno garnituro za prijetne pomladne in poletne dni.
Z naravno neobdelano borovo strukturo klop VIKING NATURAL ponuja prijeten vibe, ki se brezhibno zliva z naravnim okoljem.
Klop je več kot le kos pohištva. Z nakupom podpira trajnostno upravljanje gozdov in prispeva k ekološkim in socialnim standardom.
Klop VIKING NATURAL nudi sodoben dizajn z udobnim sedežem, ki omogoča uživanje na prostem brez odrekanja udobju.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka (naslonjalo) | 39 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 43 cm |
| širina izdelka | 51 cm |
| Globina sedeža | 40 cm |
| Skupna teža | 25 kg |
| Nosilnost | 3x90 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Naravni |
| Velikost paketa | 181x57x9cm |
| Embalažni material | Karton |
| Višina izdelka | 80 cm |
| Dolžina izdelka | 180 cm |
| Debelina lesa | 3 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

142 na zalogi