
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Vhodna nadstrešnica 200x100cm zagotavlja učinkovito zaščito vaših vhodnih vrat pred vremenskimi vplivi zahvaljujoč robustni plastični konstrukciji in polikarbonatnim panelom, odpornim na UV-žarke. V kompletu vključuje vse potrebne dele za enostavno montažo. Z elegantnim dizajnom se odlično poda k vsaki arhitekturi.
98,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
183 na zalogi

Vhodna nadstrešnica dimenzij 200 x 100 cm je odlična rešitev za zaščito vašega vhoda pred vremenskimi vplivi. S svojo robustno konstrukcijo nudi stabilno zaščito pred dežjem in UV žarki, kar omogoča trajno uporabo in ohranja njen izgled.
V embalaži je vhodna nadstrešnica z vsemi potrebnimi deli za enostavno montažo. Prenosna škatla omogoča lahek transport in skladiščenje.
Nadstrešnica je izdelana iz kvalitetne plastike ter 5 mm debelega polikarbonata, ki je odporen na različne zunanje vplive, kot so dež in močan veter.
Zaradi lahke konstrukcije je nadstrešnico mogoče hitro in enostavno namestiti. V embalaži prejmete vse potrebne komponente za montažo.
S svojo črno konstrukcijo in prozornim polikarbonatom se nadstrešnica harmonično vključi v katerokoli arhitekturno okolje, ne da bi ga vizualno preobremenila.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Roja |
| Material | Plastika |
| Višina izdelka | 22 cm |
| širina izdelka | 200 cm |
| Dolžina izdelka | 100 cm |
| Skupna teža | 7 kg |
| Material | Plastika |
| Barva konstrukcije | Črna |
| Barva polikarbonata | Prozorno |
| Embalažni material | Karton |
| Velikost paketa | 116x60x9cm |
| Razmik med vijaki | 14 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

183 na zalogi