
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Skleda CARUBA, z volumnom 3 L in privlačno zeleno barvo, je odlična izbira za postrežbo solat, oreščkov ali čipsa. Njena trpežna plastika zagotavlja dolgoročno uporabo in enostavno vzdrževanje, kompaktna zasnova pa omogoča optimalno prileganje na vsako mizo.
12,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
62 na zalogi

Skleda CARUBA je vaša idealna izbira za postrežbo solat, čipsa, oreščkov in drugih dobrot. Narejena je iz kakovostne plastike, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in enostavno vzdrževanje. Z omamno zeleno barvo bo popestrila vsak obrok in se odlično zlila z vašo mizno postavitvijo.
En kos Sklede CARUBA z obsegom 3 litrov, idealna za raznovrstno uporabo pri domači kuhi.
Vsestranska uporaba te sklede omogoča hitro pripravo in postrežbo raznovrstnih jedi od solat do prigrizkov.
Ker je plastika lahka in hkrati trpežna, skleda CARUBA zagotavlja zanesljivost za dolgotrajno uporabo.
S svojo svežo, zeleno barvo, skleda CARUBA daje poseben čar vsakem obroku. Pripravite se na prijetne trenutke v krogu družine in prijateljev.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 22 cm |
| Globina izdelka | 22,5 cm |
| Višina izdelka | 11 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Zelena |
| Obseg | 3 L |
| Skupna teža | 0,23 kg |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

62 na zalogi