
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Senčnik ROJA SIDE 3m v elegantni bež barvi je zasnovan za stil in funkcionalnost. S svojo robustno konstrukcijo iz aluminija in poliester prevleko, ta senčnik omogoča trajnost in zanesljivost. Z enostavnim odpiranjem in 360-stopinjsko vrtljivostjo je popolnoma prilagodljiv. Vključuje tudi križno podlago za stabilnost.
152,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
191 na zalogi
Zaščitite svoj prostor s stilom in funkcionalnostjo senčnika ROJA SIDE. Ta senčnik z bočno roko združuje sodoben dizajn z robustno konstrukcijo, kar pomeni trajnost in zanesljivost. Zakaj bi se zadovoljili z manj, ko pa lahko izberete elegantno zaščito pred soncem?
Skupaj s senčnikom prejmete tudi križno podlago. Upoštevajte, da podlago obtežite s ploščicami za dodatno stabilnost.
Senčnik se odpira brez truda z uporabo ročaja, kar omogoča hitro prilagajanje trenutnim razmeram.
S pomočjo 360° rotacije in pedala vam senčnik omogoča, da optimalno postavite zaslonke glede na smer sonca in tako zagotovite največjo udobnost.
Dež vam ne bo pokvaril načrtov. Senčnik je opremljen z vodoodbojno prevleko, ki zagotavlja zaščito pred rahlim dežjem.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija | ø 300 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka | 246 cm |
| Skupna teža | 14 kg |
| Gradbeni material | Aluminijastimi |
| Material za prevleko | 180 g poliestra |
| Barva konstrukcije | Antracit |
| Barva ovitka | Bež |
| Velikost paketa | 206x28x14cm |
| Embalažni material | Karton |
| Podstavek (vključen) | Da - križ |
| Premer glavne palice | 48 ima |
| Stranski (Škatla) / standardni (S) | Škatla |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
191 na zalogi