
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Plastična vrtna košara RIO GARDEN s kapaciteto 80 L v grafitni barvi je idealna za učinkovito vzdrževanje vašega vrta. Narejena je iz reciklirane plastike in je odporna na vremenske vplive. Praktični ročaji omogočajo enostavno rokovanje, montaža brez orodja pa prihrani čas.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
74 na zalogi

S prostorno RIO GARDEN košaro je vzdrževanje vašega vrta zdaj bolj učinkovito. Ta koš združuje številne funkcionalnosti, s čimer omogoča enostavno upravljanje z vsemi vrstami odpadkov, bodisi listja, trave ali drugih vrtnih ostankov.
RIO GARDEN košara vključuje držalo za vrečke, kar zagotavlja lažje ločevanje in odstranjevanje odpadkov ter preprosto, orodje prosto montažo.
Z RIO GARDEN košaro je upravljanje enostavno zahvaljujoč priročnim ročajem in stabilni konstrukciji.
Izdelan je iz recikliranih materialov, kar mu zagotavlja odpornost na UV-žarke in druge vremenske vplive.
Koš z elegantno grafitno obdelavo ne le funkcionalno ustreza vašim potrebam, temveč se tudi estetsko prilagaja vašemu zunanjemu prostoru.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 38 cm |
| Globina izdelka | 38 cm |
| Višina izdelka | 65 cm |
| Obseg | 80 L |
| Skupna teža | 4,6 kg |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 39x24x56 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | TOOMAX |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

74 na zalogi