
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Posoda za hrano CLIC & LOCK 3L je idealna izbira za ohranjanje svežine vaših živil. Izdelana iz kakovostne plastike, združuje elegantno zasnovo s praktično funkcionalnostjo. Temno moder pokrov z vrhunskim tesnilom preprečuje uhajanje vonjev in tekočin, posoda pa omogoča shranjevanje v hladilniku, zamrzovalniku in je primerna za mikrovalovno pečico (brez pokrova).
15,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
12 na zalogi

Spoznajte vaše nove najboljšega pomočnika v kuhinji, posodo za hrano CLIC & LOCK 3L. Zasnovana je tako, da ohranja vaše živila sveža in polnega okusa dlje časa, zahvaljujoč sofisticiranemu sistemu tesnjenja.
V paketu prejmete posodo CLIC & LOCK s kapaciteto 3 litrov, izdelano iz trpežne plastike, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in praktičnost.
Posoda CLIC & LOCK se ponaša s posebnim tesnilnim sistemom, ki preprečuje iztekanje tekočin in zadržuje vonjave znotraj posode.
S kapaciteto 3 litrov je ta posoda idealna za shranjevanje večjih količin hrane, primerna pa je tudi za hladilnik, zamrzovalnik in mikrovalovno pečico (brez pokrova).
Izdelana iz kakovostne plastike s podpisom švicarske blagovne znamke Rotho, posoda prinaša dolgoročno zanesljivost in praktičnost.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 24 cm |
| Znamka | ROTHO |
| Globina izdelka | 16 cm |
| Višina izdelka | 13, 6 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Prozorna/temno modra |
| Obseg | 3 L |
| Skupna teža | 0,34 kg |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

12 na zalogi