
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni




Dostava predvidoma 01.05 - 05.05
Prihranek - -0,00 €
Skupni znesek 160,87 €

CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni


CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni

Češki izdelek!
Ročno šivan ovalni vzglavnik za pse.
Vzglavnik se lahko uporablja ločeno kot posteljica ali kot vzglavnik v plastični ali pleteni postelji.
Vzglavnik je izdelan iz 100 % bombaža in polnjen z votlimi vlakni.
Lahko ga oprate ročno ali v pralnem stroju na nežnem programu, največ 30 °C. Ne čistite na suhem, ne sušite v sušilnem stroju.
Za preprečevanje neenakomerne razporeditve polnila je Blazina na več mestih prešit.
Povlaka ni mogoče odstraniti.
19,49 €vkl. DDV
Češki izdelek!
Ročno šivan ovalni vzglavnik za pse.
Vzglavnik se lahko uporablja ločeno kot posteljica ali kot vzglavnik v plastični ali pleteni postelji.
Vzglavnik je izdelan iz 100 % bombaža in polnjen z votlimi vlakni.
Lahko ga oprate ročno ali v pralnem stroju na nežnem programu, največ 30 °C. Ne čistite na suhem, ne sušite v sušilnem stroju.
Za preprečevanje neenakomerne razporeditve polnila je Blazina na več mestih prešit.
Povlaka ni mogoče odstraniti.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
59 na zalogi

Blazina Lasky – 80 cm je ročno šivan ovalni vzglavnik za pse, ki omogoča udoben počitek v ločeni posteljici ali kot dodatek v plastični ali pleteni postelji. Oblikuje stabilno ležišče z enakomerno razporeditvijo polnila in preprosto vzdrževanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 80x50x8 cm (š,d,v) |
| Material | 100 % bombaž, polnilo: poliestrska votla vlakna |
| Barva | Rjav + bel okras |
| Skupna teža | 0,69 kg |
| Velikost paketa | 80x50x8 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | PETSY |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
59 na zalogi