
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Podstavek ET9496 za križni podstavek je zasnovan, da ponuja zanesljivo stabilnost in enostavnost uporabe vašega senčnika. Izdelan iz trpežne plastike in temno sive barve se poda vsakemu zunanjemu prostoru. Dimenzija ø90×16 cm v kombinaciji z dodatnih 8 cm višine adapterja omogoča večjo prilagodljivost. Kompakten dizajn in teža le 5 kg olajšata prenos in montažo.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
2 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija | ø90x16 cm + 8 cm višine adapterja |
| Višina izdelka | 22 cm |
| Skupna teža | 5 kg |
| Velikost paketa | 68x41x22 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Barva | Temno siva |
| Adapter | 59 ima |
| Material | Plastika |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

2 na zalogi