
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Betonska podlaga s težo 50 kg združuje stabilnost in elegantnost s temno sivo barvo. Primerna je za različne vrste senčnikov, omogoča pritrditev koles za večjo mobilnost in enostavno montažo. Prilagodljiva zasnova se popolnoma vklopi v vsak zunanji prostor.
79,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
81 na zalogi

Betonska podlaga s težo 50 kg je zasnovana za stabilnost in varnost ter zagotavlja močno in trdno oporo za različne vrste senčnikov. S temno sivo barvo in kvadratnim dizajnom se elegantno prilagaja vsakemu zunanjemu prostoru.
Paket vsebuje betonsko podlago in navodila za montažo različnih načinov uporabe. Za lažje manevriranje lahko dodate kolesa, ki jih pritrdite na podlago.
Betonska podlaga ne le da izgleda elegantno, ampak ponuja tudi številne funkcionalnosti za različno uporabo na odprtih prostorih.
Za lažje premikanje te težke podlage lahko dodate kolesa. Ta opcija poveča mobilnost in prilagodljivost na različnih terenih.
Namenjena je tako standardnim kot tudi stranskim senčnikom. Z ustreznim držalom ali dodatki lahko ustvarite varno bazo za večji izbor senčnikov.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Roja |
| Barva | Temno siva |
| Material | Beton |
| Dimenzija | 73x73 cm |
| Višina izdelka | 12 cm |
| Skupna teža | 50 kg |
| Material | Beton |
| Barva | Temno siva |
| Velikost paketa | 73x73x12cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

81 na zalogi