
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
PIKNIK lesen vrtni set z zložljivimi klopmi in mizo v naravni barvi poudarja eleganco in trajnost. Kvalitetno izdelan iz certificiranega borovega lesa, s prilagodljivim dizajnom, omogoča edinstveno prilagoditev po vaših željah. Set vključuje mizo z nosilnostjo 150 kg in dve klopi, vsaka do 270 kg.
246,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
25 na zalogi

Odkrijte naravno lepoto in funkcionalnost z našim PIKNIK lesenim vrtnim setom. Z zložljivimi klopmi in robustno mizo v naravni barvi, bo vaša vrtna izkušnja elegantna in trajnostna.
Set vključuje mizo z nosilnostjo do 150 kg ter dve klopi, vsaka z nosilnostjo do 270 kg. Idealno za različne priložnosti na vašem vrtu ali terasi.
Zaščitite svoje sedeže pred nepričakovanimi nalivi z zložljivimi klopi, ki se enostavno prilagajajo vremenskim spremembam.
Izbor borovega lesa s certifikatom zagotavlja, da je vaša izbira prijazna okolju in trajnostna.
Z naravnim zaključkom lahko vrtni set oblikujete po svojem okusu, da se popolnoma ujema z vašim zunanjim prostorom.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 180 cm |
| Globina izdelka | 165 cm |
| Višina izdelka | 72 cm |
| Nosilnost vsake Klop | 270 kg |
| Nosilnost mize | 150 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Naravni |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 185x65x13 cm |
| Skupna teža | 45 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Mere izdelka (širina x globina x višina) | 180x165x72 cm |
| Debelina lesa | 3 cm |
| Višina sedeža od tal | 42 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
25 na zalogi