
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Pergola BRUCE F s prozornim polikarbonatom, iz trpežnega aluminija in 6 mm debelega polikarbonata s 100 % UV zaščito za zanesljivo zaščito pred dežjem, snegom, točo in soncem. Elegantna zasnova s preprostim sistemom montaže brez dodatnega pritrdilnega materiala, visoka odpornost proti vetru in nizko vzdrževanje za dolgo življenjsko dobo.
✅ Kvalitetna aluminijasta konstrukcija, odporna na vremenske vplive
✅ 6 mm polikarbonatna streha s 100 % UV zaščito
✅ Odpornost proti vetru do 90 km/h in obremenitev do 90 kg/m²
✅ Elegantna zasnova s prozorno polikarbonatno streho (80 % prepustnost svetlobe)
✅ Preprosta in hitra montaža brez zapletenih pritrditev
1.393,00 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Vrtna aluminijasta pergola s polikarbonatno streho v dimenziji 436 × 305 cm. Elegantna in moderna rešitev, ki vašo teraso spremeni v svetel in odprt prostor, uporaben v vseh vremenskih razmerah.
Zahvaljujoč transparentnemu polikarbonatu z 80 % prepustnostjo svetlobe bo prostor pod pergolo ostal svetel, hkrati pa boste popolnoma zaščiteni pred dežjem in UV žarki.
Robustna konstrukcija iz aluminijastih profilov in 6 mm debelega polikarbonata s 100 % UV zaščito zagotavlja varno uporabo. Sistem je zasnovan za dolgo življenjsko dobo brez potrebnega vzdrževanja.


Edinstven sistem vstavljanja strešnih panelov omogoča montažo brez vzpenjanja na streho. Paneli se enostavno potisnejo v profile, kar zagotavlja hitro in varno postavitev brez nepotrebnega dodatnega materiala.
Pišite nam na
trgovina@svetnakupov.si
in pomagali vam bomo izbrati pravo stopnjo zasenčenja za vaš dom.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 436 cm |
| Znamka | Roja |
| Dolžina | 305 cm |
| Skupna teža | 60 kg |
| Material | aluminij 1,2 - 2mm |
| Material | aluminij 1,2 - 2mm |
| Barva konstrukcije | črna |
| Dobava | 10 |
| Dimenzija paketa | 307x68x19cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
Ni na zalogi