
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Park klop je praktična in trpežna rešitev za javne in zasebne prostore, namenjena trem osebam z nosilnostjo do 270 kg. Kombinacija borovega lesa in črne kovinske konstrukcije zagotavlja stabilnost in dolgoročno uporabnost v različnih vremenskih pogojih. Lakirana lesena površina ščiti klop pred delovanjem dežja, snega in sončnega sevanja, medtem ko kovinska noga zagotavlja trdno podporo na različnih podlagah.
204,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
92 na zalogi

Park klop je praktična rešitev za prostore, kjer se ljudje zbirajo in počivajo. Namenjena je trem osebam z nosilnostjo do 270 kg. Kombinacija borovega lesa in kovinske konstrukcije zagotavlja stabilnost in dolgoročno uporabnost v različnih vremenskih pogojih.
Klop je dobavljena v kartonu s skupno težo 25 kg. Dimenzije paketa so 184x23x8 cm ter 81x59x8 cm. Proizvod je pripravljen za sestavo in uporabo.
Les in kovina sta izbrana za trajnost in praktičnost. Skupna teža 25 kg omogoča prenosljivost, medtem ko debelina lesa 3 cm zagotavlja trdnost in oprijem.
Lakirana površina lesene sedežne površine ščiti klop pred delovanjem dežja, snega in sončnega sevanja. To varovanje podaljšuje življenjsko dobo proizvoda in ohranja njegov videz skozi leta.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 180 cm |
| Globina izdelka | 56 cm |
| Višina izdelka | 70 cm |
| Skupna teža | 25 kg |
| Nosilnost | 3x90 kg |
| Material | Kovina + bor |
| Barva | Pobarvana + črna konstrukcija |
| Velikost paketa | 184x23x8 cm, 81x59x8 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Debelina lesa | 3 cm |
| Globina sedeža | 39 cm |
| Višina izdelka (naslonjalo) | 36 cm |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 39 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
92 na zalogi