
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Dostava predvidoma 01.05 - 05.05
Prihranek - 0,00 €
Skupni znesek 64,89 €

CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni


CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni

Družinski leseni set PIKNIK za sedenje ali igranje za najmlajše.
V naravni različici brez barve, po želji ga lahko pobarvamo.
Certifikat FSC zagotavlja, da uporabljeni les izvira iz trajnostno upravljanih gozdov, kjer se upoštevajo stroge ekološke in socialne zahteve.
Družinski leseni set PIKNIK za sedenje ali igranje za najmlajše.
V naravni različici brez barve, po želji ga lahko pobarvamo.
Certifikat FSC zagotavlja, da uporabljeni les izvira iz trajnostno upravljanih gozdov, kjer se upoštevajo stroge ekološke in socialne zahteve.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
154 na zalogi

Otroški piknik set – naravni ponudi funkcionalen sedež za igro in prigrizek za najmlajše. Postavi organizirano mesto za sedenje ali ustvarjalno igro z leseno površino, ki jo lahko po želji pobarvate. Izdelek iz Pine z vidnimi dimenzijami in nosilnostjo prinaša jasno uporabno rešitev za družinsko igro.
<ul style="padding-left:0;margin:
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 50 cm |
| širina izdelka | 89 cm |
| Globina izdelka | 87 cm |
| Skupna teža | 7 kg |
| Nosilnost | 2x 30 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Naravni |
| Velikost paketa | 96x40x7 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

WEKA Sidrni set za otroško plezališče Tabaluga
●Dostava 8–10 dni

WEKA Leseno otroško plezalo TABALUGA 816 (210x103x217 cm)
●Dostava 8–10 dni
154 na zalogi