
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Organizator za hladilnik LOFT L, 5L zagotavlja urejenost in hitrejši dostop do živil. Izdelan je iz prozorne plastike, omogoča preglednost vsebine in optimizira prostor v hladilniku. Zasnova vključuje optimiziran pretok zraka za daljšo svežino in preprečuje madeže ter kapljanje.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
59 na zalogi

Organizirajte svoj hladilnik z organizatorjem LOFT. Z njim bo vsak obrok pripravljen hitreje in z manj stresa, saj omogoča preprosto shranjevanje in dostop do sestavin, ki jih najbolj potrebujete.
Organizator je izdelan iz kvalitetne prozorne plastike, kar omogoča hiter pregled nad vsebino. Z dimenzijami 22,4 cm (širina) x 19,7 cm (globina) x 15 cm (višina) in zmogljivostjo 5 l je dovolj prostoren za shranjevanje različnih vrst živil.
Organizator LOFT omogoča praktično zaščito in optimalno organizacijo vašega prostora v hladilniku.
Izdelan je iz vzdržljive plastike, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in brezskrbno uporabo.
S svojo težo le 0,26 kg je organizator zelo enostaven za premikanje in prenašanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 22,4 cm |
| Globina izdelka | 19,7 cm |
| Višina izdelka | 15 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Prozorno |
| Obseg | 5 L |
| Skupna teža | 0,26 kg |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

59 na zalogi