
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Nadstrešek 2,95x2m SIVA (P4512) združuje funkcionalnost in estetsko privlačnost, idealen za vsak vrt ali teraso. S kakovostnimi materiali, kot sta aluminij in jeklo, zagotavlja dolgotrajno zanesljivost. Eleganten siv odtenek se popolnoma ujema z različnimi ambienti.
195,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
95 na zalogi

Nadstrešek 2,95x2m SIVA (P4512) združuje estetiko in funkcionalnost ter vam omogoča, da svoj vrt ali teraso urejate po svojih potrebah. Naprava iz kakovostnih materialov, kot so aluminij in jeklo, zagotavlja zanesljivost in dolgo življenjsko dobo, pri čemer vas učinkovito ščiti pred soncem.
V kompletu najdete ročaj za enostavno upravljanje in možnosti montaže na steno ali strop za prilagodljivo namestitev.
Ročaj, ki ga najdete na levi strani, omogoča preprosto prilagoditev marquise, kadarkoli to potrebujete.
Konstrukcija iz aluminija in jekla s prašnim premazom ne le izboljšuje estetiko prostora, temveč tudi zagotavlja izjemno trpežnost.
Nastavljiv naklon od 5° do 21° omogoča popoln nadzor nad količino sončne svetlobe na vašem vrtu.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina konstrukcije (skupna širina) | 295 cm |
| Znamka | Roja |
| Dolžina tkanine po odvijanju | 196 cm (+ približno 20 cm prekrivanja) |
| Skupna teža | 24 kg |
| Material | Ponjava - poliester 280 g, kovinska konstrukcija s prašno barvo na površini |
| Barva | Siva (P4512) |
| Velikost paketa | 299x17x17cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

95 na zalogi