
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
NOVO 2025 – v prihodu!
SUV eKolo, ki nudi vrhunsko udobje in zmogljivost! Za podeželske avanture in mestno vožnjo.
Zanesljivo, polno vzmeteno SUV električno kolo, ki združuje vrhunsko tehnologijo, udobje in
zmogljivost, je idealno prevozno sredstvo za mestne vožnje in lahke off-road avanture.
Opremljen je s centralnim motorjem Ananda M60 s 70 Nm navora, naprednim senzorjem za navor
ter hidravličnimi diski Tektro za varno in stabilno vožnjo. Ima integrirani LCD zaslon za
spremljanje hitrosti, razdalje in stanja baterije. Maksimalni dosegom vožnje z enim polnjenjem
baterije je 120 km. Kenda pnevmatike velikosti 27,5” zagotavljajo odličen oprijem na vseh terenih,
medtem ko skriti kabli izboljšajo videz in ščitijo ključne komponente.
Na stran izdelka in prenos dokumentov:
NA IZDELEK
1.646,49 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Baterija | 48V, 12Ah |
| Blagovna znamka | MS ENERGY |
| Dolžina (v cm) | 164 |
| Doseg | do 120 km |
| Motor | 250W |
| Širina (v cm) | 27 |
| Velikost pnevmatik | 27,5" |
| Višina (v cm) | 87 |
| Vrsta | Mestno električno kolo |
| Znamka | MS Energy |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi