
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
NOVO 2025 – v prihodu!
Moderen dizajn, za brezskrbno vožnjo po mestu.
Vaš idealni partner za vožnjo po mestu. C300 je lahko električno kolo (21,5 kg), zasnovano za
brezskrbno vožnjo po mestu, ki nudi maksimalno udobje in vrhunske zmogljivosti. Poganja
ga izjemen in lahek zadnji motor Mivice M070 250W, ki energijo črpa iz Samsungove litij-ionske
baterije (36V14.69Ah, 529,2Wh). Zamenjajte pogon z verigo za gladko poganjanje z jermenskim
prenosom Carbon Gates, ki ne potrebuje vzdrževanja.
Na stran izdelka in prenos dokumentov:
NA IZDELEK
1.441,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 2 - 4 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
1 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Baterija | 36V, 15Ah |
| Blagovna znamka | MS ENERGY |
| Dolžina (v cm) | 148 |
| Doseg | do 120 km |
| Motor | 250W |
| Širina (v cm) | 26 |
| Velikost pnevmatik | 27,5" |
| Višina (v cm) | 84 |
| Vrsta | Mestno električno kolo |
| Znamka | MS Energy |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

1 na zalogi