
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
NOVO 2025 – v prihodu!
Izjemno lahko, enostavno in elegantno elektično kolo, zasnovano za brezskrbne in udobne kilometre.
Gre za lahko električno kolo, namenjeno voznikom, ki iščejo kombinacijo moči, udobja in stila za
vsakodnevno vožnjo. Ne glede na to, ali vozite po urbanih ulicah, uživate v rekreativnih izletih
ali načrtujete daljša potovanja, ta model ponuja idealno ravnotežje med močnim motorjem,
udobjem in sodobnim dizajnom. Ob teži le 21 kg ima kolo aluminijasti okvir, izdelan s SMT metodo,
ki omogoča gladke linije brez vidnih varov. Je odlična izbira za sproščene vožnje brez stresa.
Na stran izdelka in prenos dokumentov:
NA IZDELEK
1.035,49 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Baterija | 36V, 10Ah |
| Blagovna znamka | MS ENERGY |
| Dolžina (v cm) | 147 |
| Doseg | do 60 km |
| Motor | 250W |
| Širina (v cm) | 25 |
| Velikost pnevmatik | 27,5" |
| Višina (v cm) | 81 |
| Vrsta | Mestno električno kolo |
| Znamka | MS Energy |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi