
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Kovinski kompostnik s prostornino 560 litrov je odlična rešitev za ljubitelje vrtnarjenja, ki želijo iz organskih odpadkov ustvariti kakovosten kompost. Njegova zasnova omogoča postavitev na katerikoli vrt, izdelan pa je iz trpežnih cinkovih jeklenih plošč, ki zagotavljajo dolgotrajno uporabo. Montaža je preprosta in ne potrebuje vijakov.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
22 na zalogi

Pripravite se na preobrazbo vašega vrta s kovinskim kompostnikom, ki je idealen za vse ljubitelje vrtnarjenja. S svojo prostornino 560 litrov vam omogoča učinkovito in enostavno pretvarjanje organskih odpadkov v kakovosten kompost.
Kompostnik je izdelan iz 1,5 mm debelih cinkovih plošč, ki zagotavljajo stabilnost in dolgotrajno uporabo. S pomočjo 0,9 mm debelih letev kompostnik uspešno ohranja svojo obliko in omogoča hitro sestavljanje in razstavljanje.
Kompaktna zasnova omogoča, da kompostnik enostavno postavite na poljubno mesto na vašem vrtu.
Zaradi kakovostnih materialov bo kompostnik služil leta brez potrebe po dodatnem vzdrževanju.
Za praktične vrtnarje, ki želijo svojo rutino kompostiranja še bolj poenostaviti.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 93 cm |
| Globina izdelka | 93 cm |
| Višina izdelka | 70 cm |
| Skupna teža | 17 kg |
| Obseg | 560 L |
| Material | Cink. jeklena plošča |
| Barva | Silver |
| Velikost paketa | 91x16x14 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

22 na zalogi