
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Kompostnik s kapaciteto 740 L je narejen iz robustnega polipropilena, ki zagotavlja dolgotrajno uporabo. Njegova enostavna montaža brez orodja omogoča hitro postavitev. Črna barva se diskretno zlije z okoljem, medtem ko zasnova s stranskimi vrati olajša dostop do komposta.
68,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
29 na zalogi

Zmogljiv kompostnik s prostornino 740 L je idealna rešitev za vse, ki želijo zmanjšati količino organskih odpadkov in hkrati ustvariti kvaliteten kompost za svoj vrt. Izdelan iz močnega polipropilena, zagotavlja dolgotrajno uporabo. Njegova črna barva se nevsiljivo zlije z okoljem, medtem ko zasnova omogoča optimalno kroženje zraka, kar pospešuje proces kompostiranja.
Kompostnik vsebuje pokrov in stranska vrata za enostaven dostop, trdne tečaje in priročne ročaje za praktično uporabo ter stranske ključavnice.
Priročen za uporabo v vsakem vremenu od -30 °C do 45 °C. Material je UV odporen, kar omogoča zunanjo postavitev skozi celo leto.
Sistem CLICK omogoča hitro in enostavno sestavo brez orodja. Kompaktne dimenzije in nizka teža omogočajo enostavno premikanje po vrtu.
Vsebuje stranska vrata za enostaven dostop do komposta in kapljični namakalni sistem, ki podpira proces kompostiranja.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 93 cm |
| Znamka | Roja |
| Globina izdelka | 93 cm |
| Višina izdelka | 113 cm |
| Skupna teža | 9,8 kg |
| Obseg | 740 L |
| Material | Plastika - polipropilen |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 80x19x82 cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

29 na zalogi