
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Koš za perilo RATTAN STYLE 40L v rjavi barvi združuje prostornost in preprost dizajn za urejeno shranjevanje perila. Izdelan iz plastike, prostornina 40 l, dimenzije 45×26,5×61 cm (d,š,v) in teža 1,55 kg omogočajo enostavno premikanje.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
88 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 45x26,5x61 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Rjava |
| Skupna teža | 1,55 kg |
| širina izdelka | 26,5 cm |
| Globina izdelka | 45 cm |
| Višina izdelka | 61 cm |
| Obseg | 40 l |
| Znamka | Curver |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

88 na zalogi