
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Komplet CLAIRE 2 sedeža SOFA v elegantni grafitni barvi prinaša kombinacijo stila in funkcionalnosti za vaše zunanje prostore. Izdelan iz vzdržljive plastike, ki posnema naravni ratan, nudi ta komplet odlično vremensko odpornost in preprosto vzdrževanje. Idealen za terase, balkone in vrtove.
351,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
7 na zalogi

Osvežite vaš zunanji prostor s kompletom Claire, ki združuje estetiko in funkcionalnost v edinstveni zasnovi. Ta čudovito oblikovan komplet iz imitacije ratana nudi eleganco in vzdržljivost, odlično prilagojeno za terase, balkone ali vrtove.
Komplet vsebuje dvosedežno klop, dva fotelja in priročno mizico. Dodatno so priložene blazine v sivi barvi, ki izboljšajo udobje sedenja.
Komplet Claire je izdelan iz kakovostne oblikovane plastike, ki posnema videz naravnega ratana in hkrati omogoča trajnost in odpornost na elemente.
Vključene blazine iz sive tkanine povečujejo udobje vaše izkušnje sedenja. Sestavni deli kompleta so zasnovani za ergonomijo in uporabnost.
Set Claire je izredno enostaven za vzdrževanje, kar vam omogoča več časa za sprostitev in manj skrbi. Dodatno, prilagodljivost kompleta omogoča različno postavitev glede na vaše želje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 1x kavč za 2 osebi+2x fotelj+1x postelja |
| Znamka | Keter |
| Višina stola | 74 cm |
| širina stola | 65 cm |
| Dolžina stola | 63 cm |
| Višina Klopi | 74 cm |
| širina Klopa | 65 cm |
| Dolžina Klop | 113 cm |
| Višina mize | 43 cm |
| širina mize | 58 cm |
| Dolžina mize | 58 cm |
| Nosilnost stola | 110 kg |
| Nosilnost Klopi | 2x110 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 120x64x60cm |
| Skupna teža | 28 kg |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

7 na zalogi