
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Sodoben garniturni komplet v grafitni izvedbi z aluminijasto konstrukcijo, namenjen notranjim in zunanjim prostorom. Komplet vsebuje dva foteljasta stola, enosedeški kavč in mizico za kavo ter je preprost za sestavljanje in prilagodljiv različnim prostorom.
1.700,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
14 na zalogi

Sodoben garniturni komplet v grafitni izvedbi z aluminijasto konstrukcijo, namenjen notranjim in zunanjim prostorom. Preprost za sestavljanje in prilagodljiv različnim prostorom – od verande do sprejemne dvorane.
Komplet vsebuje dva foteljasta stola, enosedeški kavč, mizico za kavo ter vse potrebne komponente za hitro sestavljanje.
Blazine iz poliestra s 20 cm visokim penastim oblazinjenjem zagotavljajo ergonomsko podporo in dolgotrajno udobje. Vodoodbojne prevleke ščitijo pred pljuvanjem vode in oljem.
Lahka in trpežna aluminijasta konstrukcija z 12 cm širokimi naslonjali za roke omogoča stabilnost in vizualno eleganco. Primerna za vse vremenske razmere in različne prostore.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x fotelj, 1x kavč, 1x mizica za kavo |
| Višina stola | 83 cm |
| širina stola | 89 cm |
| Dolžina stola | 81 cm |
| Višina kavča | 83 cm |
| širina kavča | 219 cm |
| Dolžina kavča | 81 cm |
| Višina mize | 40 cm |
| širina mize | 120 cm |
| Dolžina mize | 61 cm |
| Nosilnost kavča | 3x 150 kg |
| Nosilnost stola | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, 12 cm široki nasloni za roke, 20 cm visoke vodoodporne blazine iz vodoodbojne predene tkanine (250 g poliestra), odporne na UV žarke |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetle blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 4 (126x66x14cm-17,2 kg, 225x87x44cm-38,3 kg, 95x87x53cm-22,6 kg) |
| Skupna teža | 100 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
14 na zalogi