
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER je praktičen in vzdržljiv dodatek za teraso in balkon. Ta elegantna preproga kombinira moderno obliko s preprostim vzdrževanjem in omogoča udobno okolje za sprostitev, branje ali srečanja s prijatelji. Izdelana iz 100 % poliestra z dimenzijami 230 x 160 cm in težo 4,9 kg.
137,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
2 na zalogi

Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER je praktičen in vzdržljiv dodatek za teraso in balkon. Ta elegantna preproga kombinira moderno obliko s preprostim vzdrževanjem, kar omogoča udobno in prijetno okolje za sprostitev, branje ali srečanja s prijatelji.
Preproga je izdelana iz 100 % poliestra in ima dimenzije 230 x 160 cm. Teža je 4,9 kg, pakirano pa je v paketu dimenzij 230 x 15 cm. Barva je kombinacija bež, sive in rumene, kar omogoča enostavno vključitev v različne notranje in zunanje prostore.
Zunanja preproga KETTLER je zasnovana za dolgoročno uporabo v zahtevnih zunanjih pogojih. Strogo tkana struktura zagotavlja stabilnost in vzdržljivost, ki ostane nespremenjena tudi po dolgem času izpostavljenosti soncu in vremenskim vplivom.
Preproga zahteva minimalno vzdrževanje in je enostavna za čiščenje. Njena praktična zasnova omogoča hitro odstranitev prahu in nečistoče, kar je idealno za prostore, kjer se pogosto čisti ali je izpostavljena zunanjim vplivom.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 230 cm |
| Globina izdelka | 160 cm |
| Višina izdelka | 1 cm |
| Skupna teža | 4,9 kg |
| Material | 100 % poliester |
| Barva | Bež / siva / rumena |
| Velikost paketa | 230x15 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
2 na zalogi