
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER, izdelana iz recikliranega poliestra, ustvari udobno in prijetno okolje na terasi ali balkonu. Elegantna preproga v bež in sivi barvi dimenzij 160 x 230 cm združuje moderno obliko, trajnostnost in enostavno vzdrževanje, zato lahko brez skrbi uživate v sprostitvi in srečanju s prijatelji.
128,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
3 na zalogi

Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER ustvari udobno in prijetno okolje na terasi ali balkonu. Ta elegantna preproga združuje moderno obliko, vzdržljivost in enostavno vzdrževanje, zato lahko brez skrbi uživate v sprostitvi, branju ali srečanju s prijatelji.
Preproga v bež in sivi barvi, dimenzij 160 x 230 cm, teža 3,7 kg. Pakirana v kompaktno velikost 230 x 15 cm za preprost transport in skladiščenje.
Preproga KETTLER STRIPE je izdelana iz recikliranega poliestra, kar predstavlja ekološko izbiro za trajnostni dom. Strogo tkana struktura zagotavlja visoko kakovost in dolgo uporabnost, tudi pri intenzivni zunanji uporabi.
UV-odporna tehnologija zaščiti barve pred izbledenim tudi ob dolgoletni izpostavitvi soncu. Enostavno čiščenje omogoči hitro odpravo prhljaja in umazanije, zato preproga ostane sveža in privlačna brez posebnega napora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 230 cm |
| Globina izdelka | 160 cm |
| Višina izdelka | 1 cm |
| Skupna teža | 3,7 kg |
| Material | Recikliran poliester |
| Barva | Bež, siva |
| Velikost paketa | 230x15 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
3 na zalogi