
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER v dimenzijah 160 x 230 cm ustvari udobno in prijetno okolje na terasi ali balkonu. Izdelana iz 100-odstotnega poliestra s strogo tkanjem zagotavlja visoko kakovost, trajnost in enostavno vzdrževanje. Preproga je odporna na UV-žarke in primerna tako za zunanje prostore kot tudi za notranjo uporabo, vključno s prostori s talnim ogrevanjem.
137,99 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Zunanja preproga nemške blagovne znamke KETTLER ustvari udobno in prijetno okolje na terasi ali balkonu. Ta elegantna preproga združuje moderno obliko, vzdržljivost in enostavno vzdrževanje, zato lahko brez skrbi uživate v sproščanju in druženju s prijatelji.
Preproga KETTLER SHAPE v dimenzijah 160 x 230 cm iz 100-odstotnega poliestra, izdelana s strogo tkanjem za visoko kakovost in trajnost.
Preproga je strogo tkana in odporna na UV-žarke, kar zagotavlja dolgotrajnost in ohranitev barve tudi v zahtevnih vremenskih pogojih. Njena konstrukcija omogoča enostavno čiščenje in vzdrževanje.
Zunanja preproga KETTLER SHAPE je primerna tako za zunanje prostore kot tudi za notranje uporabo, vključno s prostori s talnim ogrevanjem. Njena večnamenska narava jo naredi idealno izbiro za različne prostore v domu.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 230 cm |
| Globina izdelka | 160 cm |
| Višina izdelka | 1 cm |
| Skupna teža | 4,9 kg |
| Material | 100 % poliester |
| Barva | Bež barve |
| Velikost paketa | 230x15 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
Ni na zalogi