
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Sodobna aluminijasta garnitura v grafitni barvi, primerna za notranjo in zunanjo rabo. Komplet združuje lahko aluminijasto konstrukcijo s tikovimi detajli, mizno ploščo in udobnimi poliestrnimi blazinami z 10 cm pene. Set vključuje 6 foteljev in 1 mizo s hitrim sestavljanjem.
1.774,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
26 na zalogi

Sodobna aluminijasta garnitura v grafitni barvi prilagaja se notranjosti in zunanjosti. Komplet združuje lahko aluminijasto konstrukcijo s tikovimi nasloni in mizno ploščo ter udobnimi poliestrnimi blazinami, ki omogočajo sproščujoče sedenje in jedenje.
Set vključuje 6 foteljev in 1 mizo. Hitro in enostavno sestavljanje omogoča, da komplet uporabite v kratkem času.
Poliestrne blazine z 10 cm penastim oblazinjenjem zagotavljajo mehko in trajno sedenje. Zaščita pred UV-žarki ohranja barvo in teksturo, medtem ko so vse prevleke opremljene z zadrgami za enostavno čiščenje.
Visoki nasloni za roke stolov se lahko postavijo, kar omogoča prilagajanje različnim potrebam. Komplet tako služi kot polnopravna jedilnica in hkrati kot prostor za sproščujoče počivanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 6x fotelj, 1x miza |
| Višina stola | 106 cm |
| širina stola | 60 cm |
| Dolžina stola | 66 cm |
| Višina mize | 74 cm |
| širina mize | 180 cm |
| Dolžina mize | 100 cm |
| Nosilnost stola | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, tikove roke in tikova mizna plošča, 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 4 (3 kosi-96x67x47cm-3x24 kg, 171x105x22 cm-27,7 kg) |
| Skupna teža | 100 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Globina sedeža | 44 cm |
| Višina sedeža stola | 46 cm |
| Višina naslona za roke | 63,5 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
26 na zalogi