
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Fotelj BILROS v elegantni opečni barvi združuje moderni dizajn in izjemno trpežnost. Izdelan iz polipropilena, ojačanega s steklenimi vlakni, omogoča uporabo tako v notranjosti kot na prostem. Njegova konstrukcija je lahka in omogoča preprosto zlaganje, kar prihrani prostor. Dimenzije stolčka 82x50x50 cm in nosilnost do 150 kg zagotavljajo udobno uporabo.
59,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
24 na zalogi

Fotelj BILROS v barvi opeke je odlična izbira za vsako okolje. Z modernim dizajnom in trdno konstrukcijo, ki je narejena iz popolnoma recikliranih materialov, ponuja udobje in trajnost na najvišjem nivoju. Idealno je primeren tako za notranjo kot zunanjo uporabo, saj je material odporen na UV-žarke.
Konstrukcija stola iz polipropilena, ojačanega s steklenimi vlakni, zagotavlja trdnost in stabilnost. Stol je lahek, vendar močan, kar omogoča preprosto zlaganje. Njegova ergonomija pripomore k udobju ob dolgotrajni uporabi.
Fotelj BILROS je zasnovan, da ustreza vašim potrebam, ne glede na to, ali ga uporabljate doma ali v komercialnih prostorih, kot so restavracije in konferenčne dvorane.
Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni, daje stolu izjemno trdnost in mu omogoča, da prenese obremenitve do 150 kg. Kljub temu je lahek in prenosen, kar je primerno za dinamične prostore.
Zmožnost zlaganja je izjemna prednost, ki prihrani prostor, a hkrati omogoča, da jih imate vedno pri roki, ko jih potrebujete več.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 82 cm |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 43 cm |
| širina izdelka | 50 cm |
| Globina izdelka | 50 cm |
| Skupna teža | 4,25 kg |
| Nosilnost | 150 kg |
| Material | Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni |
| Barva | Opeka |
| Pozicioniranje | Ne |
| Globina sedeža | 43 cm |
| Višina naslona | 40 cm |
| Možnost zlaganja | Da |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

24 na zalogi