
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Posoda za shranjevanje DARWIN s prostornino 662 litrov je privlačna in prostorna rešitev za vaš vrt. Izdelana iz kakovostnega materiala EVOTECH, združuje vzdržljivost in naravno estetiko lesa. Omogoča enostaven dostop z mobilnim pokrovom in hidravličnimi podporami ter varnost z možnostjo zaklepanja. Hkrati služi tudi kot dodatno sedišče.
247,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
9 na zalogi

Posoda za shranjevanje DARWIN je privlačna in izjemno prostorna rešitev za vaš vrt. S kapaciteto 662 litrov, ta posoda omogoča shranjevanje večjih predmetov, kot so vrtne blazine ali športna oprema, pri čemer ohranja vse priročno na dosegu roke.
V posodi boste našli visokokakovostne plastične materiale, ki posnemajo les na dotik in videz. Preprost mobilni pokrov omogoča enostavno odpiranje z uporabo hidravličnih batov, hkrati pa posoda omogoča tudi zaklepanje za večjo varnost.
DARWIN Posoda je izdelana iz visokokakovostnega materiala EVOTECH, ki združuje moč in naravno estetiko lesa.
S posebnimi funkcijami, kot so hidravlični bati in možnost zaklepanja, posoda zagotavlja maksimalno uporabnost ter varnost vaših predmetov.
Pokrov posode nudi dodaten prostor za sedenje, medtem ko hidravlični bati poskrbijo za enostavno odpiranje in zapiranje, kar omogoča lažji dostop do shranjenih predmetov.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Keter |
| Barva | Rjava |
| Material | Plastika (material EVOTECH) |
| širina izdelka | 142,5 cm |
| Globina izdelka | 65,3 cm |
| Višina izdelka | 89,5 cm |
| Skupna teža | 24,5 kg |
| Nosilnost | 220 kg (možnost sedenja na Škatli) |
| Obseg | 662 L |
| Material | Plastika (material EVOTECH) |
| Barva | Rjava |
| Velikost paketa | 148x69x18,6 cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

9 na zalogi