
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Cvetlični lonec GIGANT združuje lepo estetiko in trajnost borovega lesa, dopolnjenega s prozorno impregnacijo za zaščito. S svojimi dimenzijami 120x50x40 cm ponuja velik prostor za kreativne zasade in je idealen za vsak zunanji prostor.
122,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
84 na zalogi

Odkrijte izjemno trajnost in eleganco s cvetličnim loncem GIGANT. Ta velik lesen lonec združuje naravno lepoto borovega lesa z zaščitno impregnacijo za zanesljivo dolgo življenjsko dobo.
Vsak cvetlični lonec GIGANT vsebuje premišljeno oblikovano netkano tkanino, ki izolira zemljo od lesa, s čimer pripomore k daljši življenjski dobi tako lesa kot rastlin.
Lonec je obdelan s prozorno impregnacijo, ki ne le ščiti les pred škodljivci, temveč tudi ohranja naravno estetiko borovega lesa.
Les s certifikatom FSC zagotavlja izvor iz trajnostno upravljanih gozdov, kar pomeni, da so v proizvodnji bili spoštovani ekološki in socialni standardi.
S svojo prostorno zasnovo Cvetlični lonec GIGANT omogoča kar največjo kreativnost pri zasaditvi, hkrati pa elegantno dopolnjuje vsak zunanji prostor.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Roja |
| Barva | Naravna, prozorna impregnacija |
| Material | Pine |
| Višina izdelka | 40 cm |
| širina izdelka | 120 cm |
| Globina izdelka | 50 cm |
| Skupna teža | 25 kg |
| Material | Pine |
| Barva | Naravna, prozorna impregnacija |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

84 na zalogi