
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Aluminijasta garnitura v grafitni izvedbi, zasnovana za notranje in zunanje prostore. Komplet vključuje kakovostno oblikovane elemente z lesenim polnilom iz novozelandskega bora, obdelanim z voščenim oljem, in UV-odporne blazine s 10 cm penastim oblazinjenjem za dolgotrajno udobje in zaščito pred vremenskimi vplivi.
1.175,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
4 na zalogi

Aluminijasta garnitura v grafitni izvedbi, zasnovana za notranje in zunanje prostore. Komplet vključuje kakovostno oblikovane elemente z lesenim polnilom iz novozelandskega bora in UV-odporne blazine, ki zagotavljajo dolgotrajno uporabo v vrtovih, na terasah, zimskih vrtovih ali recepcijskih prostorih.
Komplet vključuje dva fotelj, en kavč in eno mizo. Hitro sestavljanje omogoča takojšnjo uporabo brez dolgotrajnih priprav.
Aluminijasta osnova garniture zagotavlja stabilnost in lahkotnost hkrati. Grafitna barva se harmonično ujema s sodobnim oblikovanjem, primerna pa je tudi za klasične notranjosti in zunanje prostore.
Polnila iz novozelandskega bora so obdelana z voščenim oljem, kar podaljšuje njihovo življenjsko dobo in ščiti pred vremenskimi vplivi. Kombinacija naravnega lesa in zaščitnega premaza omogoča uporabo tako v notranjih kot zunanjih prostorih brez skrbi za hitro propadanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x fotelj, 1x kavč, 1x miza |
| Višina stola | 85 cm |
| širina stola | 72 cm |
| Dolžina stola | 81 cm |
| Višina kavča | 85 cm |
| širina kavča | 192 cm |
| Dolžina kavča | 81 cm |
| Višina mize | 39 cm |
| širina mize | 115 cm |
| Dolžina mize | 60 cm |
| Nosilnost kavča | 350 kg |
| Nosilnost stola | 150 kg |
| Nosilnost mize | 50 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, polnila iz lesa novozelandskega bora, 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Grafitna konstrukcija, svetlo sive blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 3 (186x69x38cm-32,8 kg, 156x67x42cm-32,2 kg, 114x66x16cm-13,1 kg) |
| Skupna teža | 70 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
4 na zalogi