
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Bioklimatska pergola INTRO DUO 6 x 4 m iz aluminija s pritrditvijo na steno z ročnim upravljanjem lamel (0°–135°) v dveh ločenih conah za prilagodljivo zaščito pred soncem in dežjem. Mat antracitna barva (RAL 7016), povišan profil, ki skrije lamele za čist videz, integriran drenažni sistem in robustna aluminijasta konstrukcija s sredinskim nosilcem. Možnost nadgradnje s stranskimi stenami ali senčili za dodatno zasebnost in zaščito.
✅ Sistem 50 lamel v dveh ločenih conah za neodvisno senčenje
✅ Ročno nastavljive aluminijaste lamele (0°–135°) s snemljivo ročico
✅ Vgrajen drenažni sistem – odvod vode do 17 l/m²/h znotraj stebra
✅ Elegantna zasnova – povišan profil skrije zložene lamele v eno linijo
✅ Robustna konstrukcija – stebri 116×116 mm in jekleni podstavki
✅ Možnost dopolnitve s senčili, paneli in stranskimi stenami

●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Vrhunska aluminijasta bioklimatska pergola stenske izvedbe dimenzij 6 × 4 m je odlična izbira za nadkritje vaše terase neposredno ob hiši. S svojo zasnovo predstavlja funkcionalno in estetsko dovršeno rešitev za zunanji prostor ter lepo dopolni sodoben videz doma.
Izjemno trdna konstrukcija v antracitni barvi RAL 7016 z mat zaključkom poskrbi za moderen in eleganten videz. Prašno barvan aluminij zagotavlja dolgotrajno odpornost na vremenske vplive brez rjavenja, zato je pergola zanesljiva in privlačna rešitev za vsakodnevno uporabo na prostem.
Strešni del je razdeljen na dve coni s skupno 50 nastavljivimi lamelami, kar omogoča zelo dobro prilagodljivost pri vsakodnevni uporabi. Vsako stran lahko upravljate ločeno s pomočjo snemljive ročice, zato si lahko senčenje in odprtost strehe nastavite posebej na vsaki strani.
Lamele omogočajo rotacijo od 0° (popolnoma zaprta streha) do 135°, kar nudi odlično prilagodljivost in senčenje s katerekoli strani. Prav takšna zasnova omogoča, da pergolo enostavno prilagodite trenutnim razmeram in si ustvarite prijeten prostor za uporabo skozi ves dan.


Za odvod vode skrbi integriran drenažni sistem, vgrajen neposredno v konstrukcijo, ki lahko odvede do 17 l/m² vode na uro. Tako je poskrbljeno za učinkovito odvajanje vode tudi ob dežju in za večje udobje pri uporabi pergole.
Lamele prenesejo tudi 30–40 cm snega (cca. 50 kg/m²), kar zagotavlja varnost in zanesljivo uporabo tudi v zimskih mesecih. Zaradi takšne zasnove pergola ohranja svojo funkcionalnost in stabilnost tudi v zahtevnejših vremenskih razmerah.
Za še več zasebnosti in boljšo zaščito pred vetrom lahko pergolo dopolnite s stranskimi roloji oziroma paneli s fiksnimi lamelami. Tako lahko prostor pod pergolo še bolje prilagodite svojim željam ter ustvarite prijetno in bolj zaščiteno okolje.
Dvignjen profil pergole z zgornjim robom popolnoma skrije lamele, zato so te v vodoravnem položaju lepo poravnane z linijo konstrukcije. Ta detajl poskrbi za čist, eleganten videz pergole in poudari dovršeno linijo celotne konstrukcije.



TÜV certifikat kupcu zagotavlja dodatno zaupanje pri nakupu izdelka. Gre za neodvisno potrdilo priznane organizacije TÜV (Technischer Überwachungsverein), ki potrjuje, da je izdelek prestal stroga testiranja kakovosti, varnosti in zanesljivosti. Za kupca to pomeni, da je izdelek preverjen s strani strokovnjakov, izpolnjuje visoke evropske standarde ter ponuja večjo varnost, kakovost in dolgoročno zanesljivo uporabo.
10 let garancije na konstrukcijo in vse aluminijaste elemente









Pergolo lahko nadgradite s senčili, senčnimi stenami ali drsnimi paneli. Za strokovno svetovanje nam pišite na:

Kliknite tukaj in si prenesite uporabniški priročnik in navodila za montažo pergole
Montaža na območju Ljubljane in okolice je brez potnih stroškov. Drugje po državi veljajo potni stroški 0,38 €/km (v obe smeri iz Ljubljane). Cena z 9.5% DDV na pergolo in montažo.
Za montažo in dolgotrajno stabilnost je treba zagotoviti povsem ravno trdno podlago, kot je betonska plošča ali točkovni temelji velikosti 25×25 cm pod vsakim stebrom, pri čemer naj bo pripravljena površina zaradi lažje izvedbe za pribl. 0,2 m (20 cm) širša od tlorisa pergole.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 600 cm |
| Znamka | Roja |
| Globina | 400 cm |
| Višina | 255 cm |
| Material | Aluminij |
| Skupna teža | 249,5 kg |
| Material | Aluminij |
| Barva konstrukcije | antracit RAL 7016 |
| Barva lamel | antracit RAL 7016 |
| Velikost paketa ali palete | 6 škatel (323,5x38,5x25cm - 43.5kg, 389,5x51x21,5cm - 74kg, 291,5x24x21cm - 32,5kg, 291,5x24x25cm - 32,5kg, 291,5x24x25cm - 33,5kg, 291,5x24x25cm - 33,5kg) |
| Odpornost proti dežju | Da |
| Mere stebrov | 116 x 116 x 1,5 mm |
| Mere profilov | 195 x 75 x 1,4 mm |
| Mere lamel | 166 x 34 x 1,2 mm |
| Upravljanje lamel | Ročno |
| Pokrita površina | 24 m2 |
| Nosilnost | 50 kg/m2 (pribl. 30-40 cm snega) |
| Dobava | 10 |
| Dolžina (cm) | 600 |
| Širina (cm) | 400 |
| Vrsta Pergole | Pritrditev na steno |
| Način prilagajanja lamel | Ročno |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
