
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zunanji stol KETTLER OSEA je samostojna sedežna enota s trpežnim aluminijastim okvirom in mehkim oblazinjenjem. Lahka in odporna proti koroziji konstrukcija z vremensko odpornimi blazinami iz hitro sušeče se pene zagotavlja brezskrbno udobje v vseh vremenskih pogojih. Posebna impregnacija tkanine ščiti pred madeži, oljem in umazanijo, medtem ko UV-zaščita in vodoodpornost omogočata enostavno vzdrževanje.
709,49 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Zunanji stol OSEA je samostojna sedežna enota, ki jo lahko kombinirate s kavčem iste serije in ustvarite popoln sprostitveni prostor za vso družino. Tkanina iz puha s hitro sušečo se peno in aluminijasti okvir zagotavljata brezskrbno udobje v vseh vremenskih pogojih, ne glede na to, ali zunaj dežuje ali sveti.
Stol je pripravljen za montažo in takoj uporaben. Posebna impregnacija tkanine ščiti pred madeži, oljem in umazanijo, zato je vzdrževanje enostavno in brez težav.
Aluminijasti okvir stola je lahek, vendar izjemno trden in odporen proti koroziji. Zunanja tkanina je zaščitena pred UV-žarki, odbija vodo in diha, kar preprečuje nastanek plesni in omogoča hitro sušenje tudi po deževnih dneh.
Stol ponuja izjemno mehko in udobno sedenje s pomočjo debelih blazin iz hitro sušeče se pene z odprtimi celicami. Zaobljena oblika stola vablja k sprostitvi in podpira naravno lego telesa, primerna za odrasle, otroke in tudi štirinožne prijatelje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina stola | 74 cm |
| širina stola | 70 cm |
| Globina stola | 93 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, vremensko odporne blazine |
| Barva | Konstrukcija antracit, pokrov bež |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 95x76x72 cm |
| Skupna teža | 13 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Nosilnost stola | 120 kg |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi