
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zunanji kavč KETTLER OSEA je prostorna kotna garnitura za sprostitev celotne družine. Modularna zaobljena oblika z debelimi blazinami iz hitro sušeče se pene zagotavlja izjemno mehko oblazinjenje in dolgotrajno udobje. Aluminijasta, koroziji odporna konstrukcija je lahka in trpežna, medtem ko vremensko odporna tkanina s posebno impregnacijo poenostavljata vzdrževanje in varstvo pred madežmi ter umazanijo.
2.708,99 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

OSEA je območje za sprostitev za vso družino, od otrok do odraslih in štirinožnih prijateljev. Tkanina iz puha in hitro sušeče se blazine zagotavljajo brezskrbno sprostitev, ne glede na to, ali zunaj dežuje ali sveti. Ta modularna garnitura z zaobljeno obliko ponuja fantastično sedenje in izjemno mehko oblazinjenje zahvaljujoč debelim blazinam, ki vas vabijo k sprostitvi.
Kotni kavč s polno opremo za takojšnjo uporabo. Dimenzije: 245 cm širine, 93 cm dolžine in 74 cm višine. Skupna teža 65 kg. Nosilnost na sedež je 120 kg na osebo.
Debele blazine z odprto celično strukturo iz hitro sušeče se pene zagotavljajo vrhunsko udobje in dolgo trajnost. Oblazinjenje se hitro suši, kar je idealno za zunanje prostore s spremenljivim vremenom.
Lahek in trd okvir iz aluminija, odpornega proti koroziji, zagotavlja stabilnost in dolgotrajnost tudi v zahtevnih vremenskih razmerah. Konstrukcija je zasnovana za zunanje okolje in zahteva minimalno vzdrževanje.
<div class="row" style="display:flex;flex-wrap:wrap;gap:24px;align-items:center;background:#fff;border:1px solid #eee;border-
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 1x kotni kavč |
| Višina kavča | 74 cm |
| širina kavča | 245 cm |
| Dolžina kavča | 93 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, vremensko odporne blazine |
| Barva | Konstrukcija antracit, pokrov bež |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 2 (247x95x76cm, 182x95x76cm) |
| Skupna teža | 65 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Višina naslonjal za roke | 74 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi