
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Posoda za shranjevanje SANTORINI PLUS s kapaciteto 550 L združuje eleganco in praktičnost za vaš zunanji prostor. Grafitna barva z imitacijo ratana prispeva k slogu, hkrati pa ponuja veliko prostora in omogoča varnost z zaklepanjem pokrova. Idealna je tudi kot dodatno sedenje, saj vključuje sivo blazino.
236,49 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

SANTORINI PLUS 550 l je idealna rešitev za organizacijo vašega vrta. S svojo elegantno grafitno barvo in imitacijo ratana dodaja stil vašemu zunanjemu prostoru, medtem ko služi kot praktičen prostor za shranjevanje.
SANTORINI PLUS vključuje plinsko podprto odpiranje pokrova, prostorno notranjost za shranjevanje ter sivo blazino za udobno sedenje na vrhu.
SANTORINI PLUS je izdelana iz reciklirane plastike, kar prispeva k zaščiti okolja, hkrati pa zagotavlja izjemno trpežnost.
Škatla ni le prostor za shranjevanje, temveč tudi udoben kotiček za sprostitev, zahvaljujoč priloženi blazini in nosilnosti do 360 kg.
Sestavite škatlo hitro in preprosto ter jo ohranjajte čisto zgolj z uporabo krpe in milnice.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 148 cm |
| Znamka | TOOMAX |
| Globina izdelka | 72 cm |
| Višina izdelka | 64 cm |
| Skupna teža | 23 kg |
| Nosilnost | 360 kg |
| Obseg | 550 L |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Velikost paketa | 150x77x22 cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi