
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Plastična Posoda za shranjevanje A4 v slogu ratana.
Široka uporaba po vsem domu. Sodoben dizajn in kakovostna izdelava.
Zmogljivost Škatle 18 l.
Ročaji za lažje prenašanje.
14,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
219 na zalogi
Posoda omogoča urejeno shranjevanje dokumentov in predmetov v formatu A4 ter poenostavi iskanje. Z zmogljivostjo 18 l pomaga organizirati prostor, ne da bi dodala veliko teže. Oblika v slogu ratana in antracit barva olajšata estetsko umeščanje v različne prostore.
Plastična posoda v antracit barvi, primerna za A4, s prostornino 18 l in priročnimi ročaji za prenašanje. Dimenzija izdelka: 36,8 x 27,8 x 19 cm (d, š, v).
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 36,8 x 27,8 x 19 cm (d, š, v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Antracit |
| Skupna teža | 0,56 kg |
| Višina izdelka | 19 cm |
| širina izdelka | 27,8 cm |
| Dolžina izdelka | 36,8 cm |
| Obseg | 18L |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

219 na zalogi