
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Plastična Posoda za shranjevanje v slogu pletenega ratana.
Široka uporaba po vsem domu. Sodobna zasnova in kakovostna izdelava.
Zmogljivost Škatle 28 l.
Ročaji za lažje prenašanje.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
42 na zalogi
Posoda za shranjevanje COUNTRY 28L – cappuccino organizira osebne in gospodinjske predmete z jasnim rezultatom: več reda brez napora. Plastika ohranja nizko težo 0,
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 43 x 33 x 21,5 cm (d, š, v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Cappuccino |
| Skupna teža | 0,85 kg |
| Višina izdelka | 21,5 cm |
| širina izdelka | 33 cm |
| Dolžina izdelka | 43 cm |
| Obseg | 28L |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

42 na zalogi