
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Posoda za shranjevanje COUNTRY 28L v antracit barvi nudi praktično rešitev za organizacijo z notranjo prostornino 28L. Izdelana iz plastike, dimenzij 43 x 33 x 21,5 cm, tehta 0,85 kg in je primerna za razporejanje manjših predmetov.
16,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
90 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 43 x 33 x 21,5 cm (d, š, v) |
| Znamka | ROTHO |
| Material | Plastika |
| Barva | Antracit |
| Barva | Antracit |
| Material | Plastika |
| Skupna teža | 0,85 kg |
| Višina izdelka | 21,5 cm |
| širina izdelka | 33 cm |
| Dolžina izdelka | 43 cm |
| Obseg | 28L |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

90 na zalogi